Beyaz Bina

Sizinle Yükseliyoruz

Yapı-İnşaat sektörünün dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Beyaz Yapı , projelendirme ve taahhüt işleri , yapı kooperatifi alanındaki deneyimi ile inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. Elde ettiği tüm birikimleri bir üst noktaya taşımak gayesiyle konusunda uzman mühendis, mimar ve çözüm ortakları ile birleşerek ekibini genişletmiş, aynı zamanda marka tescilini alarak büyümeye devam etmiştir.

Kayseri’nin, özellikle Talas ve çevre semtlerinde çalışmalarını sürdüren Beyaz Yapı’nın uzmanlık konusu; yapı kooperatif alanıdır. Aynı zamanda şehrin gelişen bölgelerinde de çeşitli araziler üzerine projeler geliştirmekte ve çalışmalarına bu yönde de ağırlık vermektedir.

Beyaz Yapı’yı sektörde farklı kılan en önemli özelliği araştırma ve yeniliğe açık bir şirket kültürüne sahip olmasıdır. Ele aldığı her projede detaylı hesaplamalar, zemin etüdleri ve yoğun analizler yaparak sağlam, estetikten taviz vermeyen akılda kalıcı konutlar üretmektedir.  

Örnek Daire Videomuzu İzleyin...

MİSYONUMUZ

Kurumsal yapımız ve insan gücümüzle çağdaş teknolojiyi yakalamak ve etkin hale getirmek için doğru, ekonomik, çevreye duyarlı sistemler ile yüksek kalitede uygulamalar yaparak müşterilerimize konfor ve güveni yaşatmaktır.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektörü ve diğer hitap ettiğimiz sektörleri en iyi şekilde desteklemek, mevcut ürünlerin kalite ve verimini arttırıcı her türlü hizmeti müşterilerimize sunarak insan hayatına değer katan projeler tasarlamak ve geliştirmektir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Esas olarak çevreye ve insana saygıdır. Çevreyi ve doğal kaynakları gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bırakmak, çevrenin korunmasını ve iyileştirilmesini yasal zorunluluklar ve müşteri taleplerinin ötesinde faaliyetlerimizin ayrılmaz bir parçası ve yaşam tarzı olarak görmektir.

 

KALİTE STANDARTLARIMIZ

* Firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri bir kerede doğru ve zamanında yapmak.

* Her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir şirket olmak için daha çok çalışmak, işverenin ve müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak.
* Kalite düzeyinin yükseltilmesi için, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek.

* Çalışan personelin ve tedarikçilerin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitimi almalarını sağlayarak kalite düzeyinin sürekli iyileşmesini sağlamak.
* Kalite, verimlilik ve karlılık artışını sağlamak için, ekip çalışmasına önem vermek. Şirket kurumsal yapısında ve işlerin işlemesinde kalite düzeyinin en üst seviyeye gelmesi için, organizasyondaki bireylerin görev ve sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamak.

* Birlikte çalışılan alt ekiplerin (Tedarikçilerin) kalite düzeylerinin kontrollerini elde tutmak, bu firmaları denetleyerek ekip çalışmalarına katılımlarını sağlamak.
* Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek. Yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.